Yhteystiedot

Yhdistyksen puheenjohtajan Sauli Suomisen tavoitat sähköpostilla sauli.suominen@palveluohjaus.fi tai puhelimitse numerosta 040 595 6363.

Jäsenasioissa ole yhteydessä osoitteeseen spo@palveluohjaus.fi

Voit ottaa meihin yhteyttä myös oheisen yhteydenottolomakkeen kautta. Voit kysyä esimerkiksi käytännön palveluohjaustyöhön tai yhdistyksen toimintaan liittyviä asioita. Yhteydenottolomakkeen kautta lähetetyt viestit käsitellään SPO:n hallituksessa. Saat vastauksen henkilökohtaisesti antamaasi sähköpostiosoitteeseen.

Kysy yhdistykseltä

Hallitus

Sauli Suominen, puheenjohtaja

sauli.suominen@palveluohjaus.fi

040 5956 363

 

Heikki Laukkanen, varapuheenjohtaja ja sihteeri

heikki.laukkanen@palveluohjaus.fi

040 0922 675

 

Roni Nukarinen, jäsenasiat, viestintä ja tietosuoja

roni.nukarinen@palveluohjaus.fi

 

Benny Uhlenius, taloudenhoitaja

benny.uhlenius@pikaposti.fi

 

Mella Tuominen

merja@finfamiuusimaa.fi

 

Juha Kahila

juha.kahila@gmail.com

 

Antero Lehtonen

liikkuvatuki@vvary.fi

 

Karri Blommila

karri.blommila@hus.fi

 

Sirkka Kosunen

sirkka.kosunen@mll.fi